Dopasowanie drzwi do każdego pomieszczenia

Przedstawiamy nowoczesne drzwi wewnętrzne – estetyczne, eleganckie, wykonane zgodnie z najnowszymi trendami, przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Wysoka wytrzymałość i bardzo dobre parametry użytych materiałów, ciekawa linia i nowatorskie projekty, tworzą wyjątkową propozycję do każdego wnętrza. Poza oczywistą funkcją dzielenia przestrzeni, drzwi odgrywają poważną rolę w aranżacji wnętrz niejednokrotnie dominując nad pozostałymi elementami wykończenia i wystroju. W naszej ofercie znajdziecie Państwo propozycje minimalistyczne świetnie wpisujące się w nowoczesne wnętrza jak również klasyczne rozwiązania z przeszkleniami, płycinami i ozdobnym frezowaniem.
Nowy efekt przestrzeni i nowoczesny design   Za sprawą drzwi można na nowo zaaranżować pomieszczenia i osiągnąć wielki efekt przy stosunkowo niewielkim nakładzie pracy. Przy wyborze drzwi ważne jest ich przeznaczenie, innych rozwiązań wymagają drzwi do łazienki, innych do salonu. Wytrzymałe powierzchnie sprawdzą się w warunkach wymagających solidnych rozwiązań. Proponujemy tradycyjne drzwi przylgowe oraz nowoczesne drzwi bezprzylgowe, klasyczne bądź minimalistyczne wykroje, a także cieszące się coraz większym zainteresowaniem drzwi z podwyższonymi nadprożami. Poza klasycznymi barwami naturalnego drewna w drzwiach okleinowanych, dominują białe i matowe odcienie.