Podłogi warstwowe  Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem szwedzkiej firmy KÄHRS – wiodącego producenta podłóg wielowarstwowych. Wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami, różnorodność stosowanych gatunków drewna oraz wyjątkowa jakość wykonania  powodują,  że podłogi KÄHRS znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu i spełnią najwyższe oczekiwania. Wybór poszerzony jest także o formę (np. podłogi z klepek bądź desek o wyglądzie płyt) i rodzaje wykończenia powierzchni.  Podłogi KÄHRS to niezwykła różnorodność stylistyczna od ultra nowoczesnych podłóg z kolekcji Shine wykończonych lakierem o wysokim połysku, poprzez neutralne propozycje do stonowanych wnętrz, po wyjątkowe podłogi z kolekcji Da Capo, gdzie każda deska to pokaz kunsztu ręcznej pracy przy ryflowaniu, szczotkowaniu i szpuntowaniu.

Parkiet – różnorodny jak natura Naturalnie piękny, ponadczasowy i stylowy parkiet, nadaje wnętrzu indywidualny charakter. Komfort i funkcjonalność, a przede wszystkim trwałość parkietu tworzą ekskluzywną podstawę wykończenia i aranżacji wnętrza. Obecnie wiele gatunków drewna występuje w postaci już gotowych elementów lakierowanych bądź olejowanych co gwarantuje prosty i szybki montaż.

Na Państwa życzenie przygotujemy parkiety szczotkowane, postarzane i barwione. 

 

 

Niektóre podłogi zabiegają o korzyści dla Państwa.

Deski podłogowe mają długa tradycję jednak nigdy nie były tak zróżnicowane i doskonałe jak dziś – w odbiorze wizualnym, w jakości powierzchni i jej pielęgnacji, w materiale, jakości i cenie.

Przekonajcie się Państwo „na żywo” o różnorodności naszych propozycji, odwiedzając naszą firmę gdzie korzystając z ekspozycji wyjaśnimy różnice, możliwości i zalety poszczególnych rozwiązań. Oprócz wymarzonej podłogi i dostosowanych do niej listew przypodłogowych, możecie Państwo zakupić u nas wszelkie materiały niezbędne do profesjonalnego montażu bądź ustalić termin montażu z odpowiednim fachowcem.

 

Podłogi z drewna litego – życie w stylu country. Podłogi te w zależności od gatunku drewna i naturalnie zmiennego rysunku słojów, są jedyne w swoim rodzaju i niezwykle stylowe.  Bardzo ważną cechą podłóg z drewna litego, jest ich niezwykła trwałość i możliwość wielokrotnego odnawiania powierzchni. Poza zdecydowanie najchętniej wybieranymi podłogami dębowymi, w ofercie posiadamy także podłogi sosnowe i świerkowe. Dębowe podłogi z litego drewna wysokiej jakości występują w długościach od 60cm do ponad 200cm, natomiast podłogi sosnowe dostępne są również w długościach 300, 400 i 500cm.

Szczególnym produktem są wielowarstwowe struktury łączące cechy klasycznego parkietu z wyjątkową odpornością na odkształcenia, co pozwala na zastosowanie przy ogrzewaniu podłogowym.

Wszystkie parkiety dostępne są w postaci surowej bądź wykończonej zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Proponujemy lakierowanie, olejowanie, a także szczotkowanie, wybarwianie, patynowanie i postarzanie drewna.